Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Deputetët:
 
Parlamenti Shqiptar ka 137 Deputete!
Kliko mbi emrin ose mbiemrin per te shkuar tek faqja personale e deputetit
GJOVALIN PRENGA 015 PD Grupi Parlamentar "Demokrat-Reformator"
OSMAN METALLA 026 Partia Demokratike Grupi Parlamentar "Demokrat-Reformator"
SHKĖLQIM ZIRI 023 PD Grupi Parlamentar "Demokrat-Reformator"
GENC JUKA 030 PD Grupi Parlamentar "Demokrat-Reformator"
RRAHIM KALECI 021 PD Grupi Parlamentar "Demokrat-Reformator"
GENC POLLO Pro PDR Grupi Parlamentar "Demokrat-Reformator"
TRITAN SHEHU Pro PDR Grupi Parlamentar "Demokrat-Reformator"
NARD NDOKA 008 PDK Grupi Parlamentar Demokristian
FRROK GJINI Pro PDK Grupi Parlamentar Demokristian
YMER TOLA Pro PAA Grupi Parlamentar Demokristian
HAMIT KOSTA Pro PS Grupi Parlamentar Demokristian
GILMAN BAKALLI 004 I Pavarur Grupi Parlamentar Demokristian
JAK NDOKAJ Pro PDK Grupi Parlamentar Demokristian
NDUE SHPANI Pro PDK Grupi Parlamentar Demokristian
NERITAN CEKA Pro PAD Grupi Parlamentar e Majta per Integrim dhe Partise Demokracia Sociale
PASKAL MILO Pro PDS Grupi Parlamentar e Majta per Integrim dhe Partise Demokracia Sociale
DRITAN PRIFTI Pro LSI Grupi Parlamentar e Majta per Integrim dhe Partise Demokracia Sociale
PETRO KOĒI 066 PS Grupi Parlamentar e Majta per Integrim dhe Partise Demokracia Sociale
PĖLLUMB XHUFI Pro LSI Grupi Parlamentar e Majta per Integrim dhe Partise Demokracia Sociale
SPARTAK BRAHO Pro LSI Grupi Parlamentar e Majta per Integrim dhe Partise Demokracia Sociale
NIKOLLAQ NERANXI Pro LSI Grupi Parlamentar e Majta per Integrim dhe Partise Demokracia Sociale
NDRE LEGISI Pro LSI Grupi Parlamentar e Majta per Integrim dhe Partise Demokracia Sociale
ILIR META 079 LSI Grupi Parlamentar e Majta per Integrim dhe Partise Demokracia Sociale
PASHKO UJKA Pro PAD Grupi Parlamentar i Qendres
ALFRED GEGA Pro PR Grupi Parlamentar i Qendres
DURIM HUSHI 052 PS Grupi Parlamentar i Qendres
PAULIN STĖRKAJ 001 PS Grupi Parlamentar i Qendres
DURIM LAMAJ 046 PS Grupi Parlamentar i Qendres
BUKUROSH STAFA 055 PS Grupi Parlamentar i Qendres
FLORI BAJRAMAJ 027 PD Grupi Parlamentar i Qendres
LUFTER XHUVELI Pro PAA Partia Agrare Ambientaliste
IDRIZ XHOMARA 019 PD Partia Agrare Ambientaliste
RAMIZ ĒOBAJ 003 PD Partia Agrare Ambientaliste
SAFET SULAJ 043 PAA Partia Agrare Ambientaliste
BAKI SHEHI 047 PD Partia Agrare Ambientaliste
PETRIT GJONI Pro PAA Partia Agrare Ambientaliste
BUJAR NISHANI 034 PD Partia Demokratike
JOZEFINA TOPALLI 006 PD Partia Demokratike
ARIAN STAROVA Pro PD Partia Demokratike
MAJLINDA BREGU 039 PD Partia Demokratike
JEMIN GJANA 011 PD Partia Demokratike
NDRIĒIM BABASI 024 PD Partia Demokratike
SPARTAK NGJELA 041 I Pavarur Partia Demokratike
ALEKSANDĖR BIBERAJ 010 PD Partia Demokratike
BLERIM ĒELA 062 PD Partia Demokratike
GĖZIM KARAPICI 040 PD Partia Demokratike
REXHEP UKA 009 PD Partia Demokratike
ASTRIT PATOZI 044 PD Partia Demokratike
EDI PALOKA 031 Partia Demokratike Partia Demokratike
LEONARD DEMI 045 PD Partia Demokratike
ALDO BUMĒI 013 PD Partia Demokratike
PREĒ ZOGAJ 014 PD Partia Demokratike
SALI BERISHA 048 PD Partia Demokratike
PAL DAJĒI 017 PD Partia Demokratike
ILIR BANO 064 PD Partia Demokratike
ENGJĖLL CARA 049 PD Partia Demokratike
SALI SHEHU 020 PD Partia Demokratike
LUAN SKUQI 050 PD Partia Demokratike
ERIS HOXHA 086 Partia Demokratike Partia Demokratike
GAZMEND OKETA 029 PD Partia Demokratike
DASHNOR SULA 051 PD Partia Demokratike
SALI SHEHU 020 PD Partia Demokratike
MEVLAN XHINDOLI 063 PD Partia Demokratike
GJOKĖ VUKSANI 016 PD Partia Demokratike
HACKED BY UAH-CREW LoocK3D - b4cKd00r ~ 071 PD Partia Demokratike
SAMI GJERGJI 025 PD Partia Demokratike
RIDVAN BODE 081 PD Partia Demokratike
FERDINAND XHAFERRI 028 PD Partia Demokratike
ILIR RUSMALI 083 PD Partia Demokratike
LAJLA PĖRNASKA Pro PR Partia Demokratike
BESNIK MUSTAFAJ 032 PD Partia Demokratike
EDMOND SPAHO 084 PD Partia Demokratike
LULZIM BASHA 033 PD Partia Demokratike
ARENCA TRASHANI 005 PD Partia Demokratike
GENC RULI 090 PD Partia Demokratike
ARDIAN KOLLOZI 096 PD Partia Demokratike
YLLI PANGO 038 PD Partia Demokratike
ASTRIT BUSHATI 002 PD Partia Demokratike
BUJAR LESKAJ 094 PD Partia Demokratike
HAJRULLA PATURI Pro PR Partia Republikane
BESNIK BISHA Pro PR Partia Republikane
GALIP RAMADHI Pro PR Partia Republikane
PARID TEFERICI Pro PR Partia Republikane
ALBERT FARUKU Pro PR Partia Republikane
GENC SHARKU Pro PR Partia Republikane
ARTUR HASANBELLIU Pro PR Partia Republikane
ARJAN MADHI Pro PR Partia Republikane
FATMIR MEDIU Pro PR Partia Republikane
ALBERT DIVJAKA Pro PSD Partia Social Demokrate
DIANA ĒULI Pro PSD Partia Social Demokrate
SKĖNDER GJINUSHI Pro PSD Partia Social Demokrate
ENGJĖLL BEJTAJ Pro PSD Partia Social Demokrate
PILO KERI Pro PSD Partia Social Demokrate
ANGJELINA KOLA Pro PSD Partia Social Demokrate
GĖZIM MUSABELLIU Pro PSD Partia Social Demokrate
ARBEN ISARAJ 095 PS Partia Socialiste
NAMIK DOKLE 057 PS Partia Socialiste
ARBEN MALAJ 093 PS Partia Socialiste
NDRIĒIM HYSA 058 PS Partia Socialiste
ERION BRAĒE 075 PS Partia Socialiste
ALBERT ĒAĒI 067 PS Partia Socialiste
BASHKIM FINO 078 PS Partia Socialiste
KASTRIOT ISLAMI 073 PS Partia Socialiste
MUSA ULQINI 042 PS Partia Socialiste
PIRO LUTAJ Pro PAD Partia Socialiste
PANDELI MAJKO 082 PS Partia Socialiste
RAJMONDA STEFA 072 PS Partia Socialiste
BESNIK DERVISHI 097 PS Partia Socialiste
SADRI ABAZI 022 PS Partia Socialiste
FATMIR XHINDI 068 PS Partia Socialiste
BLENDI KLOSI 070 PS Partia Socialiste
BEN BLUSHI 080 PS Partia Socialiste
ERMELINDA MEKSI 035 PS Partia Socialiste
VALENTINA LESKAJ 056 PS Partia Socialiste
FATMIR XHAFAJ 085 PS Partia Socialiste
SHPĖTIM IDRIZI 037 PS Partia Socialiste
ELMAZ SHERIFI 059 PS Partia Socialiste
FATOS NANO 099 PS Partia Socialiste
TAULANT BALLA 060 PS Partia Socialiste
FLAMUR HOXHA 089 PS Partia Socialiste
VANGJEL TAVO 092 PS Partia Socialiste
GRAMOZ RUĒI 091 PS Partia Socialiste
ALFRED DALIPI 088 PS Partia Socialiste
SHPĖTIM IDRIZI 037 PS Partia Socialiste
YLLI BUFI 069 PS Partia Socialiste
LUAN MEMUSHI 077 PS Partia Socialiste
ARTA DADE 065 PS Partia Socialiste
MARKO BELLO 076 PS Partia Socialiste
STEFAN ĒIPA 100 PS Partia Socialiste
ANDIS HARASANI 036 PS Partia Socialiste
QEMAL MINXHOZI 018 PS Partia Socialiste
MEHMET HOXHA 087 PD Qendra Demokrate
SPIRO PEĒI 098 PBDNJ Qendra Demokrate
LEONARD SOLIS Pro PBDNJ Qendra Demokrate
AUREL BYLYKBASHI 054 PD Qendra Demokrate
VANGJEL DULE Pro PBDNJ Qendra Demokrate
MEHMET XHEKA 074 PD Qendra Demokrate
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor