Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Komisionet Parlamentare:
Shenim: Perdorni butonat e meposhtem per te pare informacionin rreth komisionit:

Anëtarët e Komisioneve
Mbledhjet e secilit Komision
 
Parlamenti Shqiptar ka 18 Komisione Parlamentare!
Kliko mbi emrin per te shkuar tek faqa e komisionit.

Komisioni Hetimor "Per Shkarkimet nga Puna ne Administraten Publike" I Perkohshem
Komisioni Hetimor "Pėr verifikimin e pasurive, lidhjeve nepotike dhe konfliktit tė interesave tė zyrtarėve tė lartė tė institucioneve kushtetuese dhe publike" I Perkohshem
Komisioni Hetimor per hetimin e veprimtarise se Prokurorit te Pergjithshem (Nr. 2) I Perkohshem
Komisioni Hetimor “Pėr hetimin e objektit dhe procedurave tė kontratės sė privatizimit tė Albtelekomit pėr periudhėn 2001 e nė vijim” I Perkohshem
Komisioni Hetimor “Pėr hetimin e procedurave tė tenderimit tė rrugės Durrės-Morinė” I Perkohshem
Komisioni hetimor “Pėr hetimin e tregut monopol tė telefonisė celulare dhe pėrgatitjen e rekomandimeve pėr eliminimin e kėsaj situate monopol” I Perkohshem
Komisioni Hetimor “Pėr hetimin shpenzimeve tė Buxhetit tė Shtetit nė dispozicion tė ministrive, institucioneve kryesore tė varėsisė dhe ndėrmarrjeve publike nėpėrmjet prokurimeve publike pėr periudhėn 2001 e nė vijim" I Perkohshem
Komisioni Hetimor “Pėr zbatimin e ligjit tė koncesioneve, dhėnien me koncesion tė objekteve tė ndryshme nė pronėsi shtetėrore, kushtet e dhėnies sė kėtyre kontratave pėr periudhėn 2001 e nė vijim dhe procedurat pėr fillimin e punimeve pėr ndėrtimin e TEC- I Perkohshem
Komisioni i Posatcem Parlamentar per Reformen Zgjedhore I Perkohshem
KOMISIONI PĖR ĒĖSHTJET LIGJORE DHE ADMINISTRATĖN I Perhershem
KOMISIONI PĖR EDUKIMIN DHE MJETET E INFORMIMIT PUBLIK I Perhershem
KOMISIONI PĖR EKONOMINĖ DHE FINANCAT I Perhershem
KOMISIONI PĖR INTEGRIMIN EUROPIAN I Perhershem
KOMISIONI PĖR POLITIKĖN E JASHTME I Perhershem
KOMISIONI PĖR PUNĖN, ĒĖSHTJET SOCIALE DHE SHĖNDETĖSINĖ I Perhershem
KOMISIONI PĖR SIGURINĖ KOMBĖTARE I Perhershem
KOMISIONI PĖR VEPRIMTARINĖ PRODHUESE, TREGTINĖ DHE MJEDISIN I Perhershem
Komisionit hetimor pėr shqyrtimin e kėrkesės sė njė grupi deputetėsh pėr nisjen e procedurės sė shkarkimit nga detyra tė Prokurorit tė Pėrgjithshėm I Perkohshem
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor