Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Komisionet Parlamentare:
Shenim: Perdorni butonat e meposhtem per te pare informacionin rreth komisionit:

Anëtarët e Komisioneve
Mbledhjet e secilit Komision
 
 Mbledhjet e Komisionit:   KOMISIONI PĖR EDUKIMIN DHE MJETET E INFORMIMIT PUBLIK

Numri total i mbledhje te ketij Komisioni eshte : 76

  Projektrezolutės pėr veprimtarinė vjetore tė RTSH pėr vitin 2008.

  Projektligjit “Mbi transferimet Radio-Televizive nė Republikėn e Shqipėrisė”.

  Raportin vjetor tė Kėshillit Drejtues tė Radiotelevizionit Shqiptar pėr vitin 2008.

  Diskutim i Rezolutės pėr Raportin e veprimtarisė 1-vjeēare tė KKRT-sė pėr vitin 2008.

  Shtyrje e mbledhjes (mungese kuorumi)

  Projektligji “Pėr Median Elektronike”.

  Mbledhja zhvillohet me dyer te mbullura(pa arsye)

  Projektligji “Pėr median”.

  (Sesioni i tete) Projektligji “Pėr ratifikimin e Marrėveshjes, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Kishės Ortodokse Autoqefale tė Shqipėrisė pėr rregullimin e marrėdhėnieve tė ndėrsjella”.

  Projektligji “Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 8872, datė 29.3.2002, “Pėr arsimin dhe formimin profesional nė Republikėn e Shqipėrisė”.

 0 1 2 3 4 5 6 7     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor