Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Komisionet Parlamentare:
Shenim: Perdorni butonat e meposhtem per te pare informacionin rreth komisionit:

Anëtarët e Komisioneve
Mbledhjet e secilit Komision
 
 Mbledhjet e Komisionit:   KOMISIONI PĖR ĒĖSHTJET LIGJORE DHE ADMINISTRATĖN

Numri total i mbledhje te ketij Komisioni eshte : 167

  Raport i Avokatit tė Popullit pėr vitin 2008.

  Projektligji “Pėr administrimin e objekteve tė pėrbashkėta nė ndėrtesat e banimit”.

  Raport i Komisionit tė Shėrbimit Civil.

  Raportin Vjetor tė Inspektoriatit tė Lartė tė Deklarimit dhe Kontrollit tė Pasurive pėr vitin 2008.

  Projektligji “Pėr administrimin e objekteve tė pėrbashkėta nė ndėrtesat e banimit”.

  Projektligji “Pėr miratimin e disa shtesave e ndryshimeve, nė marrėveshjen e koncesionit, tė formės “BOT”, pėr ndėrtimin dhe shfrytėzimin e pontilit tė naftės, gazit e nėnprodukteve tė tyre, nė zonėn bregdetare tė Porto-Romanos, Durrės, ratifikuar me lig

  Raport “Pėr veprimtarinė e Komisionit tė Shėrbimit Civil pėr vitin 2008”.

  Projektligj “Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 9482, datė 3.04.2006, “Pėr legalizimin, urbanizimin dhe integrimin e ndėrtimeve pa leje””, i ndryshuar.

  Projektligji “Pėr disa shtesa dhe ndryshime nė ligjin nr. 9831, datė 12.11.2007 “Pėr dėmshpėrblimin e ish tė dėnuarve politikė tė regjimit komunist.

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Dukatit tė Madh tė Luksemburgut, pėr shmangien e tatimit tė dyfishtė dhe parandalimin e evazionit fiskal, pėr tatimet mbi tė ardhurat

 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor