Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Komisionet Parlamentare:
Shenim: Perdorni butonat e meposhtem per te pare informacionin rreth komisionit:

Anëtarët e Komisioneve
Mbledhjet e secilit Komision
 
 Mbledhjet e Komisionit:   KOMISIONI PĖR INTEGRIMIN EUROPIAN

Numri total i mbledhje te ketij Komisioni eshte : 17

  (Sesioni i tete )Projekt-rezolutėn pėr nisjen e procedurave pėr statusin e kandidatit nė Bashkimin Europian.

  Raport- progresit tė Komisionit Evropian pėr Shqipėrinė.

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes dhe tė protokollit bashkėlidhur, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Kėshillit Federal Zviceran, pėr transportin ndėrkombėtar rrugor tė udhėtarėve dhe mallrave”.

  Shtyrje e mbledhjes

  Projektligjin “Pėr Kodin Ajror nė Republikėn e Shqipėrisė”.

  Raportim

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Austrisė, pėr Bashkėpunim, pėr Zhvillim.

  Seancėn dėgjimore me Ministrin e Brendshėm, Bujar Nishani.

  Projektligjin “Pėr Gazin Natyror”

  Projektligji “Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė marrėveshjen evropiane pėr linjat e rėndėsishme ndėrkombėtare tė transportit tė kombinuar dhe instalimet pėrkatės (AGTC)”.

 0 1     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor