Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Komisionet Parlamentare:
Shenim: Perdorni butonat e meposhtem per te pare informacionin rreth komisionit:

Anëtarët e Komisioneve
Mbledhjet e secilit Komision
 
 Mbledhjet e Komisionit:   KOMISIONI PĖR POLITIKĖN E JASHTME

Numri total i mbledhje te ketij Komisioni eshte : 25

  Seancė dėgjimore me tre kandidatė pėr ambasadorė.(Sesioni tete)

  Shyhet mbledhja (mungese kuorumi)

  Projektligjin “Pėr tė huajt”.

  Projektligjit “Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė Konventėn “Pėr taksimin e automjeteve rrugore pėr pėrdorimin privat nė trafikun ndėrkombėtar” dhe nė Protokollin e Nėnshkrimit” si dhe pėr shqyrtimin e aktit normativ pėr dėrgimin nė Republikėn e Ē

  Projektligjin “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė kontributit, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe AL-DIAN Al-EMIRIT, tė shtetit tė Kuvajtit, pėr financimin e projektit “Rinovimi i sheshit Skėnderbej dhe restaurimi i xhamisė sė

  Projektligji “Pėr Ratifikimin e Marrėveshjes ndėrmjet Kėshillit te Ministrave te Republikės se Shqipėrisė dhe Mbretėrisė se Danimarkės pėr Lehtėsimin e Lėshimit te Vizave”

  Pėr dėrgimin nė Bosnje-Hercegovinė, tė njė grupi tė asgjėsimit tė municioneve dhe eksplozivėve tė Forcave tė Armatosura tė Republikės sė Shqipėrisė, pėr tė marrė pjesė nė operacionin “ALTHEA”, tė Bashkimit Evropian”.

  Pėr buxhetin e shtetit tė vitit 2008

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė Federale Austriake, pėr bashkėpunimin policor

  Pėr miratimin e marrėveshjes minerare tė shfrytėzimit, ndėrmjet Ministrisė sė Ekonomisė, Tregtisė dhe Energjetikės dhe shoqėrisė ANTEA CEMENT, SHA

 0 1 2     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor