Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Komisionet Parlamentare:
Shenim: Perdorni butonat e meposhtem per te pare informacionin rreth komisionit:

Anëtarët e Komisioneve
Mbledhjet e secilit Komision
 
 Mbledhjet e Komisionit:   KOMISIONI PĖR PUNĖN, ĒĖSHTJET SOCIALE DHE SHĖNDETĖSINĖ

Numri total i mbledhje te ketij Komisioni eshte : 30

  Degjese me Shoqaten e Paraplegjikeve

  Projektligjit “Pėr Buxhetin e vitit 2009”.

  Projektligji “Kodi i Punės i Republikės sė Shqipėrisė”, i ndryshuar”.

  Projektligjit “Pėr shėrbimin shėndetėsor stomatologjik nė Republikėn e Shqipėrisė”.

  Projektligjin : “Pėr shėrbimin stomatologjik ne Republikėn e Shqipėrisė”.

  Seancėn Dėgjimore me Organizatat Jofitimprurėse "Pėr projektligjin pėr barazinė gjinore".

  Projektligji “Pėr njė shtesė nė ligjin nr. 8685, datė 9.11.2000 “Pėr njė trajtim tė veēantė tė punonjėsve qė kanė punuar nė miniera nė nėntokė”, tė ndryshuar”.

  Pėr njė shtese ne ligjin nr. 8685, date 09.11.2000 “Pėr njė trajtim te veēante te punonjėsve qe kane punuar ne miniera ne nėntokė” te ndryshuar”.

  Ligjit nr. 9669 date 18.12.2006 “Per masa ndaj dhunes ne marredheniet familjare”.

  Projektligji “Pėr barazinė gjinore nė shoqėri”.

 0 1 2     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor