Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Projektligji “Pėr pronėsinė industriale”.     07/07/2008

  Projektrezoluta “Pėr vlerėsimin e punės tė institucionit tė Avokatit tė Prokurimeve pėr vitin 2007”     07/07/2008

  Projektligji“Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 9655, datė 11.12.2006, “Pėr Akademinė e Shkencave nė Republikėn e Shqipėrisė”, tė ndryshuar”     07/07/2008

  Projektligji “Pėr shqyrtimin e vlefshmėrisė ligjore tė krijimit tė titujve tė pronėsisė mbi tokėn bujqėsore”     07/07/2008

  Projektvendim “Pėr disa shtesa dhe ndryshime nė vendimin nr. 166, datė 16.12.2004 «Rregullorja e Kuvendit tė Shqipėrisė», tė ndryshuar »     07/07/2008

  Projektligji “Per sektorin e gazit natyror”.     30/06/2008

  Projektvendim "Pėr ngritjen e komisionit tė posaēėm parlamentar pėr ndryshimet nė kodin zgjedhor"     30/06/2008

  Projektligji “Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 9136, datė 11.9.2003, “Pėr mbledhjen e kontributeve tė detyrueshme tė sigurimeve shoqėrore dhe shėndetėsore nė Republikėn e Shqipėrisė”, tė ndryshuar”.     26/06/2008

  Projektligji “Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 9380, datė 28.4.2005, “Pėr tė drejtėn e autorit dhe tė drejtat e tjera tė lidhura me tė”.     26/06/2008

  Projektligji “Pėr njė ndryshim nė ligjin nr.8360, datė 10.6.1998, “Pėr kriteret dhe mėnyrėn e shpėrndarjes sė pasurisė tė personave juridikė, jobankarė, qė kanė marrė hua nga publiku i gjerė”.     26/06/2008

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor