Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Projektligji “Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 9072, datė 22.5.2003, “Pėr sektorin e energjisė elektrike”, tė ndryshuar”.     05/05/2008

  Projektrezolutė “Pėr vlerėsimin e punės sė Autoritetit tė Konkurencės pėr vitin 2007”.     05/05/2008

  Projektrezolutė “Pėr vlerėsimin e punės sė Bankės sė Shqipėrisė pėr vitin 2007”.     05/05/2008

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė huasė ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė, Alpha Bank AE, National Bank of Greece SA., si rregullues, dhe Alpha Bank, AE, Dega Londėr, si agjent, pėr huanė 230 milionė euro, pėr financimin e projektit tė rrug     24/04/2008

  Akti Normativ nr. 2, datė 08.04.2008 “Pėr dėrgimin nė Bosnjė – Hercegovinė tė njė grupi tė asgjėsimit tė municioneve dhe tė eksplozivėve, tė Forcave tė Armatosura tė Republikės sė Shqipėrisė, pėr tė marrė pjesė nė operacionin “ALTHEA” tė Bashkimit Europia     24/04/2008

  Projektrezoluta "Pėr vlerėsimin e punės tė Kontrollit tė Lartė tė Shtetit, pėr vitin 2007".     24/04/2008

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Kabinetit tė Ministrave tė Ukrainės, pėr mbrojtjen e ndėrsjellė tė informacionit tė klasifikuar”.     24/04/2008

  Projektligji “Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 9362, datė 24.03.2005 “Pėr shėrbimin e mbrojtjes sė bimėve”.     24/04/2008

  Projektligji "per disa ndryshime ne ligjin nr 8417, datė 21.10.1998 “Kushtetuta e Republikės sė Shqipėrisė”, e ndryshuar”.     21/04/2008

  Projektligji “Pėr mbrojtjen e konsumatorit”.     17/04/2008

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor