Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Selisė sė Shenjtė pėr disa ēėshtje ekonomike dhe tatimore”.     31/01/2008

  Ceshtja: . Projektligjin “ Pėr mbarėshtrimin e blegtorisė”.     28/01/2008

  Ceshtja: . Projektligji “Per ushqimin”.     28/01/2008

  Projektligji “Pėr kalimin e sė drejtės sė pronėsisė mbi sasinė e arit dhe metaleve tė tjera tė ēmuara nga Kėshilli i Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė Bankės sė Shqipėrisė”.     24/01/2008

  Projektligji “Pėr kontrollin dhe mbikėqyrjen e kufirit shtetėror”.     24/01/2008

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė huasė ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Bankės Europiane pėr Rindėrtim dhe Zhvillim (BERZH) pėr financimin e projektit tė rrugės Levan - Vlorė     26/12/2007

  Projektligji “Pėr ratifikimin e Akteve Finale tė Konferencės Rajonale tė Radiokomunikacioneve pėr planifikimin e shėrbimit tė transmetimit numerik tokėsor nė pjesė tė rajoneve 1 dhe 3 nė bandat e frekuencės 174-230 MHZ dhe 470-862 MHZ (RRC-06) dhe tė akte     26/12/2007

  Projektligji “Pėr ratifikimin e kontratės financiare ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Bankės Europiane tė Investimeve (BEI) pėr financimin e projektit tė rrugės Levan - Vlorė”.     26/12/2007

  Projektligji “Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė Memorandumin e Mirėkuptimit “Pėr kontrollin shtetėror portual” dhe ndryshimin e pėrshtatur mė 9 maj 2002”.     26/12/2007

  Projektligji “Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 9655, datė 11.12.2006 “Pėr Akademinė e Shkencave tė Republikės sė Shqipėrisė”.     26/12/2007

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor