Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Projektligji “Pėr Aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė Protokollin kundėr prodhimit tė paligjshėm dhe trafikimit tė armėve tė zjarrit, pjesėve tė tyre, komponentėve dhe municioneve, qė plotėson Konventėn e Kombeve tė Bashkuara kundėr krimit tė organizua     10/12/2007

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė Grantit ushtarak, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Turqisė”     10/12/2007

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes kuadėr, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Komisionit tė Komuniteteve Evropiane, pėr rregullat e bashkėpunimit pėr asistencėn pėr Shqipėrinė, nė kuadėr tė zbatimit tė instrumentit     10/12/2007

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė Grantit, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe ORENT N.L, pėr financimin e projektit “Rehabilitimi i infrastrukturės sė ujit nė Vlorė     10/12/2007

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė kredisė, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Bankės Holandeze, “ING Bank N.V”, pėr financimin e projektit “Rehabilitimi i infrastrukturės sė ujit nė Vlorė”     10/12/2007

  Projektligji “Pėr buxhetin e shtetit tė vitit 2008”. (shqyrtim dhe votim nen pėr nen, votim nė tėrėsi)     26/11/2007

  Projektligji: “Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė protokollin obsional tė Konventės sė OKB-sė pėr tė drejtat e fėmijėve, pėr pėrfshirjen e fėmijėve nė konflikte tė armatosura.”     22/11/2007

  Projektligji: “Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė protokollin obsional tė Konvestės sė OKB-sė pėr tė drejtat e fėmijėve, pėr shitjen e fėmijėve, prostitucionin dhe pornografinė.”     22/11/2007

  Projektligji: “Pėr njė ndryshim nė ligjin nr.8215, datė 09.05.1997 “Pėr kontrollin financiar tė personave juridikė jobankarė, qė kanė marrė hua nga publiku i gjerė”, tė ndryshuar     22/11/2007

  Projektligji “Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė Protokollin plotėsues tė Konventave tė Gjenevės, tė 12 gushtit 1949, pėr miratimin e njė simboli plotėsues, dallues”.     12/11/2007

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor