Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Projektligj “Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 8957, datė 17.10.2002, “Pėr ndėrmarrjet e vogla e tė mesme””, tė ndryshuar”.     22/12/2008

  Projektvendim “Pėr ringritjen e Komisionit tė Posaēėm Parlamentar pėr Reformėn Zgjedhore, pėr shqyrtimin e dekretit tė Presidentit tė Republikės, nr. 5960, datė 02.12.2008 “Pėr kthimin e ligjit nr. 10019, datė 18.11.2008, “Kodi Zgjedhor i Republikės sė Sh     15/12/2008

  Projektligj "Pėr disa shtesa dhe ndryshime nė ligjin nr. 7895, datė 27.1.1995, "Kodi Penal i Republikės sė Shqipėrisė", tė ndryshuar".     27/11/2008

  Projektligj "Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 8331, datė 21.4.1998 "Pėr ekzekutimin e vendimeve penale"".     27/11/2008

  Projektligji "Pėr buxhetin e shtetit tė vitit 2009".     27/11/2008

  Projektligj "Pėr ratifikimin e marrėveshjes, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės Federale tė Gjermanisė, pėr hapjen e zyrės lokale gjermane, pėr bashkėpunimin pėr zhvillim nė Shqipėri".     24/11/2008

  Projektligj "Pėr ratifikimin e marrėveshjes dhe tė protokollit bashkėlidhur, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Kėshillit Federal Zviceran, pėr transportin ndėrkombėtar rrugor tė udhėtarėve dhe tė mallrave".     24/11/2008

  Projektligj "Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 8537, datė 18.10.1999, "Pėr barrėt siguruese", tė ndryshuar".     24/11/2008

  Projektligj "Pėr ratifikimin e Memorandumit tė Mirėkuptimit, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Komandės Supreme tė Forcave tė Aleancės nė Europė (SHAPE) e Shtabit tė Komandės sė Lartė aleate pėr transformimin e (HOSACT), pėr     13/11/2008

  Projektvendim "Pėr miratimin e strukturės dhe organikės tė punonjėsve tė Zyrės sė Komisionerit pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale pėr vitin 2008 - 2009"     13/11/2008

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor