Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Pėr shpalljen e Moratoriumit pėr mjetet motorike dhe lundruese tė Republikės sė Shqipėrisė (miratimi nė parim dhe nen pėr nen)     20/03/2006

  Miratimi i projektrezolutės pėr vlerėsimin e punės sė institucionit tė Avokatit tė Popullit     16/03/2006

  Pėr ratifikimin e Protokollit Shtesė tė Konventės Europiane “Pėr informimin pėr tė drejtėn e huaj”     13/03/2006

  Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė dispozitat pėr zhvillimin, pranimin dhe zbatimin e kėrkesave tė pėrbashkėta tė aviacionit     13/03/2006

  Pėr ratifikimin e Konventės pėr ruajtjen e trashėgimisė kulturore, jomateriale, Paris 2003     13/03/2006

  Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 7512, datė 10.8.1991 "Pėr sanksionimin dhe mbrojtjen e pronės private tė nismės sė lirė tė veprimtarisė sė pavarur dhe privatizimit"     13/03/2006

  Projektvendimi “Pėr disa shtesa dhe ndryshime nė Vendimin nr. 88 datė 8.09.2003 dhe Vendimin nr. 189, datė 19.05.2005, tė Kuvendit tė Shqipėrisė “Pėr miratimin e numrit tė punonjėsve tė Inspektoriatit tė Lartė tė Deklarimit dhe Kontrollit tė Pasurive”     13/03/2006

  Pėr ratifikimin e Konventės sė Kombeve tė Bashkuara kundėr korrupsionit     13/03/2006

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes financiare ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe ARTIGIANCASSA S.P.A. pėr financimin e programit “Pėr pesė poliklinika nė qytetet e Tiranės, Gjirokastrės, Korēės dhe Peshkopisė”     13/03/2006

  Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 8981, datė 12.12.2002 “Pėr miratimin e niveleve tė tarifės doganore”, tė ndryshuar     13/03/2006

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor