Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Austrisė, pėr realizimin e njė sistemi kompjuterik, pėr regjistrin kombėtar tė gjendjes civile nė Shqipėri”     28/07/2008

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė financimit, ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Shoqatės Ndėrkombėtare pėr Zhvillim (IDA), pėr projektin “Siguria e digave”.     24/07/2008

  Projektligji“Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė huasė ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Bankės Japoneze pėr bashkėpunim ndėrkombėtar, pėr financimin e projektit “Pėrmirėsimi i sistemit tė kanalizimeve pėr Tiranėn e Madhe”     24/07/2008

  Projektligji “Pėr disa shtesa nė ligjin nr. 9396, datė 12.05.2005 “Pėr qiranė financiare “tė ndryshuar””     24/07/2008

  Akt normativ nr. 6, datė 16.07.2008 “Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Bashkimit Europian pėr pjesėmarrjen nė operacionin ushtarak tė Bashkimit Europian pėr menaxhimin e krizave nė Republikėn e Ēadit dhe Republikėn e Afr     24/07/2008

  Projektligji “Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 9836, datė 26.12.2007, “Pėr buxhetin e shtetit tė vitit 2008” tė ndryshuar”     24/07/2008

  Akt normativ nr. 4, datė 09.07.2008 “Pėr privatizimin dhe dhėnien nė pėrdorim tė shoqėrive tregtare dhe institucioneve shtetėrore tė ndėrmarrjeve apo objekteve tė veēanta, mjeteve kryesore dhe mjeteve tė xhiros sė kėtyre ndėrmarrjeve”     24/07/2008

  Projektligj“Pėr barazinė gjinore nė shoqėri”     24/07/2008

  Projektligji "Pėr aderimin e Shqipėrisė nė ndryshimin e marrėveshjes TRIPSIT « Aspekte tė tregtisė qė lidhen me pronėsinė intelektuale »»     10/07/2008

  Projektligji "Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 9270, datė 29.07.2004 “Pėr sistemin e adresave”     10/07/2008

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor