Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Projektligji “Pėr ratifikimin e Konventės nr.147, tė Organizatės Ndėrkombėtare tė Punės (ILO), “Pėr standartet minimale pėr anijet tregtare, 1976, si dhe Protokollit tė vitit 1996, tė Konventės “Pėr transportin tregtar”.     27/09/2007

  Projektligji “Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 8792, datė 21.12.1994, “Pėr sponsorizimet”, tė ndryshuar.”     20/09/2007

  Projektligji “Pėr ratifikimin e Memorandumit tė Mirėkuptimit, pėr lehtėsimin e transportit civil jetėsor ndėrkufitar     17/09/2007

  Projektligji “Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė Konventėn Europiane, “Pėr mbrojtjen e trashėgimisė Arkeologjike” (e rishikuar)     17/09/2007

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Kėshillit Federal Zviceran, “Pėr bashkėpunimin teknik, financiar dhe humanitar”.     13/09/2007

  Projektligji “Pėr ratifikimin e Konventės Ndėrkomėbtare tė OKB-sė, “Pėr mbrojtjen e tė gjithė personave nga zhdukjet me forcė”.     13/09/2007

  Projektligji “Pėr faljen e kamatėvonesave tė faturave tė papaguara tė konsumit tė ujit, qė konsumatorėt familjarė dhe jo familjarė, kanė ndaj ndėrmarrjeve dhe shoqėrive me kapital tėrėsisht shtetėror, tė ujėsjellės - kanalizimeve”.     13/09/2007

  Projektligji “Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 8438, datė 28.12.1998, “Pėr tatimin mbi tė ardhurat”, tė ndryshuar”.     13/09/2007

  Projektligji “Pėr ratifikimin e Marrėveshjes sė bashkėpunimit, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės Italiane, nė luftėn kundėr kriminalitetit     10/09/2007

  Projektligji “Pėr disa shtesa e ndryshime nė ligjin nr.9643, datė 20.11.2006, “Pėr Prokurimin Publik”.     10/09/2007

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor