Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 7638, datė 12.11.1992, “Pėr shoqėritė tregtare”, tė ndryshuar     07/06/2007

  Miratimi i projektrezolutės pėr vlerėsimin e punės sė KKRT-sė pėr vitin 2006     04/06/2007

  Pėr njė shtesė nė ligjin nr. 9072, datė 22.5.2003, “Pėr sektorin e energjisė elektrike”, tė ndryshuar     04/06/2007

  Pėr Policinė e Shtetit     04/06/2007

  Pėr shqyrtimin me procedurė tė pėrshpejtuar tė projektligjit “Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 8932, datė 26.07.2002 “Pėr dėrgimin e njė force ushtarake shqiptare nė Afganistan, nė kuadėr tė koalicionit ndėrkombėtar kundėr terrorizmit” tė ndryshuar     31/05/2007

  Miratimi i projektrezolutes per vleresimin e punes per vitin 2006 te Agjencise se Sigurimit te Depozitave     31/05/2007

  Pėr disa ndryshime nė ligjin nr.8088, datė 21.3.1996, “Pėr shoqėritė e bashkėpunimit reciprok”, tė ndryshuar     31/05/2007

  Miratimi i projektrezolutės pėr vlerėsimin e punės tė KQZ-sė pėr vitin 2006     28/05/2007

  Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė Ligjin nr.9632, datė 30.10.2006, “Pėr sistemin e taksave vendore     28/05/2007

  Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr.8701, datė 1.12.2000, “Pėr lojėrat e fatit, kazinotė dhe hipodromet”, tė ndryshuar     28/05/2007

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor