Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Pėr Konēensionet     18/12/2006

  Pėr Bankat nė Republikėn e Shqipėrisė     18/12/2006

  Pėr ratifikimin e ndryshimit nė marrėveshjen e rishitjes sė aksioneve tė INSIG, SHA-sė, ndėrmjet Ministrisė sė Financave, qė vepron nė emėr tė Shtetit Shqiptar dhe Korporatės Financiare Ndėrkombėtare (IFC) e Bankės Evropiane pėr Rindėrtim dhe Zhvillim (EB     11/12/2006

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe INALCA S.p.a. Castelvetro di Modena (Itali) dhe ALMED S.r.l. Trieste (Itali) pėr riskedulimin e borxheve tė prapambetura     11/12/2006

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes financiare, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė, pėrfaqėsuar nga Ministria e Financave dhe Artigiancassa, S.P.A. pėr financimin e Programit tė rehabilitimit tė rrugės Shkodėr-Hani i Hotit     11/12/2006

  Pėr Akademinė e Shkencave nė Republikėn e Shqipėrisė     11/12/2006

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes financiare, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė, pėrfaqėsuar nga Ministria e Financave dhe Artigiancassa, S.P.A., pėr financimin e Programit tė rehabilitimit tė Portit tė Vlorės     11/12/2006

  Pėr Buxhetin e Shtetit, tė vitit 2007     27/11/2006

  Pėr ratifikimin e Konventės sė Kėshillit tė Europės “Pėr parandalimin, kėrkimin dhe konfiskimin e produkteve tė krimit dhe pėr financimin e terrorizmit     27/11/2006

  Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė aktin e Gjenevės, tė Marėveshjes sė Hagės, pėr regjistrimin ndėrkombėtar tė projekteve industriale dhe rregulloret mbėshtetur nė aktin e Gjenevės     27/11/2006

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor