Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Projektvendim “Pėr njė ndryshim nė Vendimin nr. 35, datė 11.05.2006 “Pėr miratimin e pėrbėrjes sė Komisionit Hetimor “Pėr shkarkimet nė Administratėn Publike” Znj.Meksi     29/05/2006

  Projektvendim “Pėr caktimin e njė anėtari nė Komisionin e Posaēėm Parlamentar pėr Reformėn Zgjedhore” Z.Legisi     29/05/2006

  Projektvendim “Pėr caktimin e njė anėtari nė Komisionin e Posaēėm Parlamentar pėr Reformėn Zgjedhore” Z.Ulqini     29/05/2006

  Per Disa Ndryshime e Shtesa ne Ligjin 8457 "Per Informimacionin e Klasifikuar si Sekret Shteteror"     23/05/2006

  Per Administrimin e Mbetjeve te Rezikshme     18/05/2006

  Projekt-Vendim "Per Ngritjen e Komisionit te Perkohshem per Reformen Zgjedhore"     18/05/2006

  P/Rezolut "Per vlersimin e punes se Keshillit Drejtues te Radio Televizionit per vitin 2005".     15/05/2006

  “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė kredisė ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Fondit OPEC pėr Zhvillimin Ndėrkombėtar, pėr projektin e spitalit tė Kavajės”     11/05/2006

  “Pėr ratifikimin e marrėveshjes, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės Italiane, pėr realizimin e programit pėr zhvillimin e sektorit privat, me anėn e njė kredie ndihme, pėr mbėshtetjen e ndėrmarrjeve tė     11/05/2006

  “Pėr njė shtesė nė ligjin nr. 9049, datė 10.04.2003, “Pėr deklarimin dhe kontrollin e pasurive, tė detyrimeve financiare tė tė zgjedhurve dhe tė disa nėpunėsve publikė” tė ndryshuar””     11/05/2006

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor