Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Pėr njė ndryshim, nė ligjin nr. 8626, datė 22.06.2000 “Pėr statusin e invalidit paraplegjik dhe tetraplegjik”, tė ndryshuar.     30/03/2006

  Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 7703, datė 11.05.1993 “Pėr sigurimet shoqėrore nė Republikėn e Shqipėrisė”, tė ndryshuar.     30/03/2006

  Miratimi i projektrezolutės pėr vlerėsimin e punės sė Kontrollit tė Lartė tė Shtetit.     27/03/2006

  Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė Konventėn pėr kontratėn e Transportit Rrugor Ndėrkombėtar tė mallrave (CMR) dhe Protokollin e nėnshkrimit.(miratim ne parim)     23/03/2006

  Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė konventėn e Kombeve tė Bashkuara Pėr transportin e mallrave me rrugė detare (Rregullat e Hamburgut)(miratim ne parim)     23/03/2006

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Kėshillit tė Ministrave tė Konfederatės Zvicerjane, pėr bashkėpunimin policor nė luftėn kundėr krimit.(miratim ne parim)     23/03/2006

  Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė Konventėn Ndėrkombėtare pėr shpėtimin, Londėr, 28 Prill 1998     20/03/2006

  Miratimi i Projektrezulotės pėr vlerėsimin e punės sė Avokatit tė Popullit.     20/03/2006

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Misionit tė Pėrkohshėm tė Kombeve tė Bashkuara nė Kosovė (UNMIK), pėr transferimin e personave tė dėnuar     20/03/2006

  Pėr krijimin e Agjencisė Shqiptare tė Biznesit dhe Investimeve     20/03/2006

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor