Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Projektvendim “Pėr ngritjen e komisionit hetimor tė Kuvendit pėr hetimin e praktikave dhe procedurave tė dhėnies sė lejeve tė ndėrtimit nė Bashkinė e Tiranės”     23/04/2009

  “Pėr ratifikimin e marrėveshjes, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė, pėrfaqėsuar nga Ministria e Financave dhe Ministrisė sė Ekonomisė dhe Financave tė Republikės Greke e Organizatės sė Sigurimit tė Kredive tė Eksportit” (ECIO)     23/04/2009

  “Pėr miratimin e kontratės sė shitjes sė 76 pėr qind tė aksioneve tė operatorit tė sistemit tė Shpėrndarjes (OSSH), Sh.a.-sė, ndėrmjet Ministrisė sė Ekonomisė, Tregtisė dhe Energjetikės, tė Republikės sė Shqipėrisė, dhe “ĒEZ” AS-sė””     23/04/2009

  “Pėr disa ndryshime nė ligjin nr.9632, datė 30.10.2006, “Pėr sistemin e taksave vendore”, tė ndryshuar”     23/04/2009

  “Pėr dhėnien e sė drejtės sė pėrdorimit, pėr 15 vjet, nė brezin e frekuencave e GSM dhe GSM 1800, bashkimit tė ofertuesve, pėrfaqėsuar nga Postė Telekomunikacioni i Kosovės, SHA, sipas procedurės “Tender i hapur ndėrkombėtar”, e datės 20.2.2009””     23/04/2009

  “Pėr planifikimin e territorit”     23/04/2009

  “Pėr mbrojtjen e fondit tė bimėve mjekėsore, eterovajore e tanifere natyrore”     23/04/2009

  “Pėr administrimin e objekteve tė pėrbashkėta nė ndėrtesėn e banimit”     09/04/2009

  “Pėr treguesit e konsumit tė energjisė dhe tė burimeve tė tjera, nga pajisjet pėr pėrdorim shtėpiak nėpėrmjet etiketimit dhe informacionit standard tė produkteve”     09/04/2009

  Akt Normativ nr. 1, datė 02.04.2009 “Pėr dėrgimin e njė kompanie tė Forcave tė Armatosura nė Republikėn e Ēadit dhe nė Republikėn e Afrikės Qendrore, si kontribut i Republikės sė Shqipėrisė nė Misionin “MINURCAT” tė Organizatės sė Kombeve tė Bashkuara”     09/04/2009

 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor