Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  “Pėr shqyrtimin me procedurė tė pėrshpejtuar tė miratimin e kontratės sė shitjes sė 76 % tė aksioneve tė Operatorit tė Shpėrndarjes (OSSH), SHA-sė”     06/04/2009

  “Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Komunitetit Evropian pėr pjesėmarrjen e Republikės sė Shqipėrisė, nė programin “Evropa pėr qytetarėt”     02/04/2009

  “Pėr miratimin e disa shtesave e ndryshimeve, nė marrėveshjen e koncensionit, tė formės “BOT”, pėr ndėrtimin dhe shfrytėzimin e Pontilit tė naftės, gazit e nėnprodukteve tė tyre, nė zonėn bregdetare tė Porto - Romanos, Durrės, ratifikuar me ligjin nr. 929     02/04/2009

  “Pėr njė ndryshim dhe njė shtesė nė ligjin nr. 9228, datė 29.4.2004, “Pėr kontabilitetin dhe pasqyrat financiare”, tė ndryshuar”     02/04/2009

  “Pėr disa shtesa dhe ndryshime nė ligjin nr. 9831, datė 12.11.2007, “Pėr dėmshpėrblimin e ish tė dėnuarve nga rregjimi komunist””     02/04/2009

  “Pėr ratifikimin e marrėveshjes pėr themelimin e shkollės rajonale tė administratės publike (ReSPA)"     26/02/2009

  “Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė konventėn ndėrkombėtare “Pėr barrat dhe hipotekat detare”     26/02/2009

  “Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 8328, datė 16.4.1998, “Pėr tė drejtat dhe trajtimin e tė dėnuarve me burgim dhe tė paraburgosur”, tė ndryshuar”     26/02/2009

  “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė financimit ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Fondit Ndėrkombėtar pėr Zhvillimin Bujqėsor (IFAD), pėr financimin e programit “Malet drejt tregut””     23/02/2009

  “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė huasė ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė, pėrfaqėsuar nga Ministria e Financave, Fondi Shqiptar pėr Zhvillim (FSHZH), dhe KFW-sė, Frankfurt am Main, pėr financimin e projektit “Programi pėr furnizimin me ujė tė zonave rur     23/02/2009

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor