Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Projektligji “Pėr menaxhimin e sistemit buxhetor nė Republikėn e Shqipėrisė”.     26/06/2008

  Projektligji “Pėr ratifikimin e konventės ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Letonisė pėr shmangien e tatimit tė dyfishtė dhe parandalimin e evazionit fiskal, nė lidhje me tatimin mbi tė ardhurat dhe     26/06/2008

  Projektligji “Pėr ratifikimin e konventės ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Sllovenisė pėr shmangien e tatimit tė dyfishtė dhe parandalimin e evazionit fiskal, nė lidhje me tatimin mbi tė ardhurat d     26/06/2008

  Projektligji “Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė marrėveshjen e pjesshme tė zgjeruar, nė sport (EPAS)”.     26/06/2008

  Projektligji “Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė marrėveshjen europiane, pėr zbatimin e nenit 23, tė Konventės tė vitit 1949, pėr trafikun rrugor, nė lidhje me pėrmasat dhe peshėn e mjeteve, qė lejohen tė udhėtojnė nė rrugė tė caktuara tė palėve k     26/06/2008

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė kontributit, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe AL-DIWAN AL-EMIRIT, tė shtetit tė Kuvajtit, pėr financimin e projektit “Rinovimi i sheshit “Skėnderbej” dhe restaurimi i Xhamisė     26/06/2008

  Projektligji “Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 7928, datė 27.04.1995 “Pėr tatimin mbi vlerėn e shtuar” tė ndryshuar”.     26/06/2008

  Projektligji “Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 8438, datė 28.12.1998 “Pėr tatimin mbi te ardhurat” te ndryshuar”.     26/06/2008

  Projektligji “Pėr njė shtesė dhe ndryshim nė ligjin nr. 8976, datė 12.12.2002 “Pėr akcizat” tė ndryshuar”.     26/06/2008

  Projektligji “Pėr shėrbimin shėndetėsor stomatologjik nė Republikėn e Shqipėrisė.     09/06/2008

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor