Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  “Pėr licencat, autorizimet dhe lejet nė Republikėn e Shqipėrisė”.     23/02/2009

  “Pėr miratimin e kontratės sė koncesionit tė formės BOT (ndėrtim, operim dhe transferim) pėr kultivimin e ullirit nė njė sipėrfaqe deri nė 1000 hektarė, nė komunat Synej, Luz i Vogėl, Kryevidh, Gosė, Kavajė ndėrmjet Ministrisė sė Bujqėsisė, Ushqimit dhe M     23/02/2009

  “Pėr miratimin e kontratės sė koncesionit ndėrmjet Ministrisė sė Ekonomisė, Tregtisė dhe Energjetikės, si autoritet kontraktues, dhe kompanive “AVN AG”, “Statkraft AS” dhe “Devoll Hydropower” sha, si bashkėkoncesionarė pėr projektin, financimin, ndėrtimin     23/02/2009

  “Pėr ratifikimin e marrėveshjes ushtarake tė grantit ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Turqisė”     12/02/2009

  “Pėr ratifikimin e marrėveshjes, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Kroacisė, pėr mbrojtjen e ndėrsjelltė tė informacionit tė klasifikuar”     12/02/2009

  “Pėr sigurimin e detyrueshėm nė sektorin e transportit”     12/02/2009

  “Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 7703, datė 11.05.1993 “Pėr sigurimet shoqėrore nė Republikėn e Shqipėrisė” tė ndryshuar”     05/02/2009

  “Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 8952, datė 10.10.2002, “Pėr dokumentin e identitetit tė shtetasve shqiptarė”     02/02/2009

  Projektligj "Pėr ratifikimin e protokollit tė zgjerimit tė Marrėveshjes sė Stabilizim-Asociimit dhe tė marrėveshjes sė pėrkohshme, ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė, nga njėra anė, dhe Komuniteteve Evropiane e shteteve anėtare, nga ana tjetėr, nė kuadėr t     26/01/2009

  Projektligj "Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 8432, datė 14.12.1998 "Pėr azilin nė Republikėn e Shqipėrisė".     26/01/2009

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor