Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Pėr ratifikimin e Memorandumit tė Mirėkuptimit, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Komandės Supreme tė Forcave tė Aleancės nė Europė (SHAPE) pėr sigurimin e mbėshtetjes sė shtetit pritės, pėr realizimin e stėrvitjeve tė bashk     21/06/2007

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė garancisė, ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Bankės Europiane pėr Rindėrtim dhe Zhvillim (BERZH), pėr marrėveshjen e kredisė, ndėrmjet Autoritetit Portual, Durrės dhe Bankės Europiane pėr Rindėrtim dhe Zhvillim (BERZH     21/06/2007

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė financimit, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Shoqatės Ndėrkombėtare pėr Zhvillim (IDA), pėr programin e fazės sė parė tė huasė, nė mbėshtetje tė politikave tė zhvillimit     21/06/2007

  Pėr disa shtesa dhe ndryshime nė ligjin nr. 8308, datė 13.3.1998, Pėr transportet rrugore”, tė ndryshuar     21/06/2007

  Dekret, nr. 5288 dt 08.05.007, “Pėr kthimin e ligjit nr. 9713, datė 16.04.2007 “Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 8560 datė 22.12.1999, Pėr procedurat tatimore nė Republikėn e Shqipėrisė     18/06/2007

  Pėr ratifikimin e programit pėr bashkėpunimin nė fushėn e arsimit, shkencės dhe kulturės, ndėrmjet Kėshillit tė ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Bullgarisė pėr periudhėn 2007-09     18/06/2007

  Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 7512, datė 10.8.1991, “Pėr sanksionimin dhe mbrojtjen e pronės private, tė nismės sė lirė, tė veprimtarive private tė pavarura dhe privatizimit”, tė ndryshuar     14/06/2007

  Pėr pėrgjegjėsinė penale tė personave juridikė     14/06/2007

  Pėr aderimin e Republikės sė Shqipėrisė nė Konventėn “Pėr Akses Ndėrkombėtar nė Drejtėsi     14/06/2007

  Pėr disa ndryshime nė ligjin nr.8653, datė 31.7.2000, “Pėr ndarjen administrative - territoriale tė njėsive tė qeverisjes vendore nė Republikėn e Shqipėrisė”, tė ndryshuar     07/06/2007

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor