Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Miratimi i Strukturės dhe Organikės tė Autoritetit tė Mbikėqyrjes Financiare     30/04/2007

  Pėr disa ndryshime nė Ligjin nr.8003, datė 28.9.1995 “Kodi Penal Ushtarak i Republikės sė Shqipėrisė     30/04/2007

  Pėr disa shtesa dhe ndryshime nė ligjin nr. 9461, datė 21.12.2005 “Pėr nomenklaturėn e mallrave dhe tarifėn doganore     16/04/2007

  Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 8560, datė 22.12.1999 Pėr procedurat tatimore nė Republikėn e Shqipėrisė     16/04/2007

  Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 7928, datė 27.04.1995 Pėr tatimin mbi vlerėn e shtuar     16/04/2007

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Bullgarisė, pėr bashkėpunimin nė fushėn e luftės kundėr terrorizmit, krimit tė organizuar, trafikimit tė paligjshėm dhe akteve tė tje     12/04/2007

  Projektrezoluta pėr vlerėsimin e punės sė Inspektoriatit tė Lartė tė Deklarimit dhe Kontrollit tė Pasurive pėr vitin 2006     10/04/2007

  Pėr Portet Turistike nė Republikėn e Shqipėrisė     10/04/2007

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė huasė, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Bankės Evropiane pėr Rindėrtim dhe Zhvillim (BERZH) pėr financimin e projektit tė rehabilitimit dhe ndėrtimit tė Rrugės Fier (Levan) – Tepelenė     10/04/2007

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Bullgarisė, pėr zgjidhjen e borxhit tė Republikės sė Shqipėrisė ndaj Republikės sė Bullgarisė     21/03/2007

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor