Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Zgjidhni nje nga ceshtjet per te aktivizuar menute : Prezencat Fjalimet Votimi i Grupit
Ceshtjet me te fundit:

  Pėr ratifikimin e Protokollit nr.13, tė Konventės Europiane, pėr Mbrojtjen e tė Drejtave tė Njeriut dhe lirive themelore, pėr heqjen e dėnimit me vdekje nė tė gjitha rrethanat     09/11/2006

  Pėr Dhomat e Tregtisė dhe Industrisė     09/11/2006

  Pėr sistemin e taksave vendore     30/10/2006

  Pėr Artin Skenik     30/10/2006

  Pėr Factoringun     30/10/2006

  Pėr Inspektoriatin e Punės dhe Inspektoriatin Shtetėror tė Punės     30/10/2006

  Pėr ratifikimin e Marrėveshjes “Plani i Veprimeve tė Programit pėr Shqipėrinė 2006 – 2010” ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Programit tė Kombeve tė Bashkuara pėr Zhvillimin (PNUD)     30/10/2006

  Miratimi i Draft-rezolutės “Domosdoshmėria pėr dėnimin e krimeve tė kryera nga regjimi komunist i Enver Hoxhės nė Shqipėri     30/10/2006

  Pėr ratifikimin e Marrėveshjes, ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Komunitetit tė Sant' Egidio-s, pėr Selinė dhe Veprimtarinė e kėtij komuniteti nė Shqipėri     30/10/2006

  Pėr ratifikimin e marrėveshjes ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Qeverisė sė Republikės sė Italisė, pėr financimin e Programit “Rehabilitimi i rrugės Shkodėr - Hani i Hotit     30/10/2006

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor