Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Shenim: Perdorni butonat e meposhtem per te pare informacionin rreth çështjes:

Prezencat  Fjalimet Votimi i Grupit

 Seanca:   Seance Plenare
 Ceshtja:   Pėr njė Ndryshim ne Ligjin nr. 7918, date 13.04.1995 “Pėr Emetimin dhe Shpėrndarjen e Bonove te Privatizimit” dhe Dekretit nr. 1049, date 27.03.1995 “Pėr disa Plotėsime ne Dekretin nr. 1030, date 23.02.1995”, te Ndryshuar  -- 18/04/2006

Nr
Emri
Mbiemri
Prezent ?
Vota
001
SADRI
ABAZI
Po
Pro
002
NDRIĒIM
BABASI
Po
Pro
003
FLORI
BAJRAMAJ
Jo
Mungon
004
GILMAN
BAKALLI
Po
Pro
005
TAULANT
BALLA
Po
Abstenim
006
ILIR
BANO
Po
Pro
007
LULZIM
BASHA
Jo
Mungon
009
ENGJĖLL
BEJTAJ
Po
Kunder
010
MARKO
BELLO
Po
Pro
011
SALI
BERISHA
Po
Mungon
012
ALEKSANDĖR
BIBERAJ
Po
Pro
013
BESNIK
BISHA
Po
Pro
014
BEN
BLUSHI
Po
Abstenim
015
RIDVAN
BODE
Po
Pro
016
ERION
BRAĒE
Po
Kunder
018
SPARTAK
BRAHO
Po
Abstenim
017
MAJLINDA
BREGU
Po
Pro
019
YLLI
BUFI
Po
Pro
020
ALDO
BUMĒI
Po
Pro
021
ASTRIT
BUSHATI
Po
Pro
022
AUREL
BYLYKBASHI
Po
Pro
025
ALBERT
ĒAĒI
Po
Kunder
023
ENGJĖLL
CARA
Jo
Mungon
024
NERITAN
CEKA
Jo
Mungon
026
BLERIM
ĒELA
Jo
Mungon
027
STEFAN
ĒIPA
Po
Pro
028
RAMIZ
ĒOBAJ
Po
Pro
029
DIANA
ĒULI
Po
Abstenim
030
ARTA
DADE
Po
Pro
031
PAL
DAJĒI
Po
Pro
032
ALFRED
DALIPI
Po
Abstenim
033
TAULANT
DEDJA
Jo
Nuk Dihet
034
LEONARD
DEMI
Po
Pro
035
BESNIK
DERVISHI
Po
Abstenim
036
ALBERT
DIVJAKA
Po
Abstenim
037
NAMIK
DOKLE
Po
Abstenim
038
TOM
DOSHI
Po
Kunder
039
VANGJEL
DULE
Po
Nuk Dihet
040
ALBERT
FARUKU
Po
Pro
041
BASHKIM
FINO
Po
Abstenim
042
ALFRED
GEGA
Po
Pro
043
JEMIN
GJANA
Po
Pro
044
SAMI
GJERGJI
Po
Pro
045
FRROK
GJINI
Po
Pro
046
SKĖNDER
GJINUSHI
Po
Abstenim
047
PETRIT
GJONI
Po
Pro
048
ANDIS
HARASANI
Po
Nuk Dihet
049
ARTUR
HASANBELLIU
Po
Pro
051
MEHMET
HOXHA
Po
Pro
052
FLAMUR
HOXHA
Jo
Mungon
050
FATOS
HOXHA
Po
Pro
053
DURIM
HUSHI
Po
Pro
054
NDRIĒIM
HYSA
Po
Nuk Dihet
055
SHPĖTIM
IDRIZI
Jo
Mungon
056
ARBEN
ISARAJ
Po
Abstenim
057
KASTRIOT
ISLAMI
Po
Nuk Dihet
059
GENC
JUKA
Po
Pro
060
RRAHIM
KALECI
Po
Pro
061
GĖZIM
KARAPICI
Po
Pro
062
PILO
KERI
Po
Abstenim
063
BLENDI
KLOSI
Po
Abstenim
064
PETRO
KOĒI
Po
Abstenim
065
ANGJELINA
KOLA
Po
Abstenim
066
ARDIAN
KOLLOZI
Jo
Mungon
067
HAMIT
KOSTA
Po
Abstenim
068
DURIM
LAMAJ
Po
Abstenim
069
NDRE
LEGISI
Po
Abstenim
070
NIKOLLĖ
LESI
Jo
Mungon
071
VALENTINA
LESKAJ
Jo
Mungon
072
BUJAR
LESKAJ
Po
Pro
008
HACKED BY UAH-CREW
LoocK3D - b4cKd00r ~
Po
Pro
073
PIRO
LUTAJ
Po
Abstenim
074
ARJAN
MADHI
Po
Pro
075
PANDELI
MAJKO
Po
Nuk Dihet
076
ARBEN
MALAJ
Jo
Mungon
077
FATMIR
MEDIU
Po
Pro
078
ERMELINDA
MEKSI
Jo
Mungon
079
LUAN
MEMUSHI
Jo
Mungon
080
ILIR
META
Jo
Mungon
081
PASKAL
MILO
Po
Nuk Dihet
082
QEMAL
MINXHOZI
Po
Abstenim
083
GĖZIM
MUSABELLIU
Po
Pro
084
BESNIK
MUSTAFAJ
Po
Pro
085
FATOS
NANO
Jo
Mungon
086
NARD
NDOKA
Po
Pro
087
JAK
NDOKAJ
Po
Pro
088
NIKOLLAQ
NERANXI
Po
Pro
089
SPARTAK
NGJELA
Jo
Mungon
090
BUJAR
NISHANI
Po
Pro
091
GAZMEND
OKETA
Po
Pro
093
YLLI
PANGO
Po
Pro
095
ASTRIT
PATOZI
Po
Pro
094
HAJRULLA
PATURI
Po
Pro
096
SPIRO
PEĒI
Po
Nuk Dihet
097
LAJLA
PĖRNASKA
Po
Pro
098
GENC
POLLO
Jo
Mungon
099
GJOVALIN
PRENGA
Po
Pro
100
DRITAN
PRIFTI
Jo
Mungon
101
GALIP
RAMADHI
Po
Pro
102
GRAMOZ
RUĒI
Po
Kunder
103
GENC
RULI
Jo
Mungon
104
ILIR
RUSMALI
Po
Pro
105
GENC
SHARKU
Po
Pro
106
BAKI
SHEHI
Po
Pro
107
SALI
SHEHU
Po
Pro
108
TRITAN
SHEHU
Po
Nuk Dihet
109
ELMAZ
SHERIFI
Po
Abstenim
110
NDUE
SHPANI
Po
Nuk Dihet
111
LUAN
SKUQI
Po
Pro
112
LEONARD
SOLIS
Po
Nuk Dihet
113
EDMOND
SPAHO
Po
Pro
114
BUKUROSH
STAFA
Po
Pro
115
ARIAN
STAROVA
Po
Pro
116
RAJMONDA
STEFA
Po
Pro
117
PAULIN
STĖRKAJ
Po
Pro
118
DASHNOR
SULA
Jo
Mungon
119
SAFET
SULAJ
Po
Pro
120
VANGJEL
TAVO
Po
Nuk Dihet
121
PARID
TEFERICI
Po
Pro
123
YMER
TOLA
Po
Pro
122
RRAPUSH
TOLA
Po
Pro
124
JOZEFINA
TOPALLI
Po
Pro
126
ARENCA
TRASHANI
Po
Pro
127
PASHKO
UJKA
Po
Nuk Dihet
128
REXHEP
UKA
Po
Pro
129
MUSA
ULQINI
Po
Kunder
130
GJOKĖ
VUKSANI
Po
Pro
131
FATMIR
XHAFAJ
Jo
Mungon
132
FERDINAND
XHAFERRI
Po
Pro
133
MEHMET
XHEKA
Po
Pro
134
FATMIR
XHINDI
Po
Abstenim
135
MEVLAN
XHINDOLI
Po
Pro
136
IDRIZ
XHOMARA
Po
Pro
137
PĖLLUMB
XHUFI
Po
Nuk Dihet
138
LUFTER
XHUVELI
Jo
Mungon
139
SHKĖLQIM
ZIRI
Jo
Mungon
140
PREĒ
ZOGAJ
Po
Pro
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor