Na Kontaktoni     
 
Mirësevini
 
Do të lexoni informacion për:
Seancat më të fundit Çështjet më të fundit  Prezencat  Fjalimet  Votimi i Grupit  Kërko
Lista e Deputeteve CV-të Premtimet Prezenca Fjalimet Votimet
Lista e Grupeve Lista e Deputetëve Prezenca Fjalimet Votimet Mbledhjet e Grupit
Lista e Komisioneve Anëtarët e Komisioneve Mbledhjet e secilit Komision
Të dhëna mbi Zgjedhjet e Përgjithshme 2005
 
 
Seancat Plenare:
Ceshtjet me te fundit:

  Projektligji “Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 9693, datė 19.03.2007 “Pėr fondin kullosor”     22/09/2008

  Projektligji “Pėr disa shtesa dhe ndryshime nė ligjin nr. 9663, datė 18.12.2006, “Pėr koncensionet”.     22/09/2008

  Projektligji “Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 9072, datė 22.05.2003 “Pėr sektorin e energjisė elektrike”, tė ndryshuar”.     22/09/2008

  Projekttligji “Pėr njė ndryshim nė ligjin nr. 7875, datė 23.11.1994 “Pėr mbrojtjen e faunės sė egėr dhe gjuetisė”, tė ndryshuar”     18/09/2008

  Projektligji “Pėr ratifikimin e kontratės sė shitjes sė 85 % tė aksioneve tė ARMO, sha –sė, ndėrmjet Ministrisė sė Ekonomisė, Tregtisė dhe Energjetikės dhe blerėsit , ARMO OIL, shad dhe konsorciumit “Rafinery Associates of Texas, Anika Enterprises & Merc     18/09/2008

  Projektligji “Pėr ratifikimin e Konventės sė Organizatės Botėrore tė Punės (ILO), “Pėr politikėn e punėsimit, C 122, 1964”     18/09/2008

  Projektligji “Pėr ratifikimin e marrėveshjes sė financimit ndėrmjet Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė dhe Komuniteteve Europiane, pėr programin ndėrkufitar”     15/09/2008

  Projektligji “Pėr disa ndryshime nė ligjin nr. 9385, datė 04.05.2005, “Pėr pyjet dhe shėrbimin pyjor”, tė ndryshuar”     15/09/2008

  Projektligji “Pėr njė shtesė nė ligjin nr. 80897, datė 21.03.1996, “Pėr pensionet shtetėrore suplementare tė personave qė kryejnė funksione kushtetuese dhe tė punonjėsve tė shtetit”, tė ndryshuar”     15/09/2008

  Projektligji “Pėr ratifikimin e memorandumit tė mirėkuptimit ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Komunitetit Europian pėr pjesėmarrjen e Republikės sė Shqipėrisė nė programin e komunitetit “Programi i veēantė pėr sipėrmarrjen dhe novacionin (EIP) tė pro     11/09/2008

  <<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51     >>
Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Testo deputetin tënd
Lexo se si po i mban premtimet e dhëna dhe sa prezent është deputeti Yt në Parlament.
 
Posto Koment
bardhyli: jam kosovar, skam te drejte vote  
+ Të gjitha komentet
 
Raport
Raport 6-mujor mbi veprimtarinë e grupeve parlamentare:
  Shkarko raportin e sesionit
Shtator 2006 - Janar 2007
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor